рафтинг на черемоші в карпатах рафтинг на черемоші, карпати

Сайт Тернопільського Турклубу про рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Черемоші

рафтинг на черемоше рафтинг на черемоші
Головна

Відпочинок в Карпатах:

Рафтинг-тури на травневі 2018

Про Черемош

Ціни та замовлення

Рівень води на Черемоші

Рівень води на Пруті

Спорядження для сплаву

Карпатські сувеніри

Фотографії та відгуки

Сходження в гори

Наші судна

Як дістатись

Варто відвідати

Правила ТБ

Рафтинг-тури:

Катання на Черемоші

Одноденний рафтинг

Гуцульський адреналін

Три дні на Черемоші

Карпатські вершки

Гірський сплав: Дві ріки

Гірський сплав: Три ріки

Рафтинг + трекінг

Контакт:
+38 096 212 40 71

tourclub.ternopil@gmail.com

Рафтинг в Україні

 

Замовити

тур на Черемош

на сайті www.tourclub.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гідрокостюми для рафтингу в Карпатах

Туристи на рафтинг турі

На весні, а також влітку при дощовій, прохолодній погоді для сплаву гірською річкою необхідно подбати про спеціальний одяг для рафтингу – гідрокостюм. Туристи, які сплавляються на байдарці чи каяку вдягають гідрокостюми навіть в жарку погоду, адже влітку вода в гірських річках теж досить прохолодна.

У Турклубі можна взяти на прокат гідрокостюми мокрого типу з еластичного неопрену товщиною 3-4 мм. Вони намокають, але захищають від переохолодження. Як правило, гідрокостюми не мають рукавів, щоб було зручніше рухатись. Гідроодяг є різних розмірів, тому при замовленні, особливо на травневі свята, радимо серйозно поставитись до заповнення таблички зі своїми параметрами. Таким чином ми зможемо підібрати оптимальний для вас розмір. У святковий період кількість вільних гідрокостюмів обмежена, тому, варто їх замовляти заздалегідь. Також, вам знадобляться гідрошкарпетки та рукавички.
Ми щоночі просушуємо гідрокостюми та гідрошкарпетки, тому вранці ви щоразу отримуватимете практично сухий одяг. Гідрокостюми можуть бути злегка вологими в самому низу штанин - ця частина зазвичай висихає останньою.

рафтинг тур на Чорному Черемоші

Як вдягати гідроречі

Оскільки речі активно видаються напрокат, ми не радимо вдягати їх на "голе тіло". Звичайно, ми намагаємось регулярно прати одяг, але гарантувати, що ви отримуєте щойно випрані речі, на жаль, не можемо. Тому під гідрокостюм варто вдягати тонкі штани або термоштани, обов'язково футболку. Гідрошкарпетки потрібно вдягати на власні чисті тонкі шкарпетки. Штанини гідрокостюма мають покривати манжети шкарпеток. Поверх гідрокостюма варто вдягати водовідштовхувальну куртку (дощовик).
В холодну погоду під чи на гідрокостюм можна вдягати флісову кофту чи щось подібне. Якщо погода особливо прохолодна (0-5 град) або прохолодна (5-10 град) і вітряна, рекомендуємо вдягнути додаткові вітрозахисні штани.

Взуття. Для рафтингу добре підійдуть старі кросівки, легкі трекінгові черевики, кеди чи сандалі. Основні вимоги: щоб помістилась нога з неопреновою шкарпеткою та щоб добре тримались на нозі. Чим складніша річка, тим міцніше взуття варто мати (щоб не підвернути ногу на камінцях, не загубити взуття в порозі, не залишити в багні).

Під шолом радимо вдягати легку шапочку чи бандану. Довге волосся потрібно підібрати, щоб не заважало і варто зняти шпильки та заколки.