рафтинг на черемоші в карпатах рафтинг на черемоші, карпати

Сайт Тернопільського Турклубу про рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Черемоші

рафтинг на черемоше рафтинг на черемоші
Головна

Відпочинок в Карпатах:

Рафтинг-тури на травневі 2018

Про Черемош

Ціни та замовлення

Рівень води на Черемоші

Рівень води на Пруті

Спорядження для сплаву

Карпатські сувеніри

Фотографії та відгуки

Сходження в гори

Наші судна

Як дістатись

Варто відвідати

Правила ТБ

Рафтинг-тури:

Катання на Черемоші

Одноденний рафтинг

Гуцульський адреналін

Три дні на Черемоші

Карпатські вершки

Гірський сплав: Дві ріки

Гірський сплав: Три ріки

Рафтинг + трекінг

Контакт:
+38 096 212 40 71

tourclub.ternopil@gmail.com

Рафтинг в Україні

 

Замовити

тур на Черемош

на сайті www.tourclub.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сплави гірськими річками Карпат

Рафтинг на Черемоші - це сплави порогами гірської річки в Карпатах на катамаранах, рафтах чи байдарках. Рафтинг на Чорному Черемоші, проходить швидкісним (15-20км/год) спуском найскладнішими порогами, з високими хвилями бурхливої води.

Для рафтингу на Черемоші не обов'язкова підготовка

Навіть якщо ви не маєте досвіду річкових сплавів, це вам не завадить насолодитись відпочинком на Чорному Черемоші.

Інструктор все детально пояснить. Постійно веслувати не має потреби, але в ключових моментах варто приєднуватися до командної роботи, щоб не налетіти на камінь. Всі туристи забезпечуються рятувальними жилетами і шоломами.

Сплав на Чорному Черемоші

Якісний рафтинг вам забезпечить:

  • дотримання правил індивідуальної техніки безпеки
  • наш мікроавтобус, який як правило, супроводжує та фотографує сплав
  • дотримання загальних правил техніки безпеки (припинення сплавів під час сильних повеней, справне і надійне спорядження, правильний підбір екіпажів)
  • Досвідчений інструктор, який обов'язково є на човні. Інструктор (капітан) проводить інструктаж з техніки безпеки, показує як правильно гребти, та що робити в несподіваних ситуаціях (переворот, сплав поза судном). Всіх розподіляє по місцях на човні та пояснює дії кожного учасника. Капітан керує судном і його команди обов'язкові до виконання для всього екіпажу.
  • Засоби для рафтингу

рафтинг на Чорному Черемоші

Початківці сплавляються на катамаранах і рафтах. Особливості сплаву на різних суднах:

  • рафт більше кидає на хвилях (валах), на ньому зручніше сидіти, безпечніше сплавлятися дітям та літнім людям
  • зате катамаран швидше рухається, ріже вал, тому екіпаж більше занурюється у воду, його не розхитує на валах

Для туристів, які вже мають досвід сплавів на катамаранах і рафтах можна пробувати свої сили на надувній байдарці. Спочатку з інструктором, потім під його наглядом, а згодом і самостійно.

Особисте спорядження для рафтингу

Вибір одягу для сплаву залежить від сезону та погоди. Весною та в холодну дощову погоду літом варто вдягати гідрокостюм чи водовідштовхувальний костюм. В жарку літню погоду може бути достатньо купальника чи плавок. На ноги варто взувати кросівки чи кеди, які одягнуться на гідрошкарпетки (на розмір більші).

рафтинг тур на Чорному Черемоші

Ми  проводимо рафтинг у двох основних форматах:

  • рафтинг-тур - повний пакет послуг на кілька днів, який передбачає: зустріч туристів на вокзалі в Івано-Франківську, трансфер до табору, проживання у наметовому містечку нашого рафтинг-табору (чи садибі), харчування, страховий поліс, кілька сплавів в залежності від туру, додаткові розваги
  • катання - просто сплав на 1-2 години. Цікавить туристів, які відпочивають неподалік (Верховина, Яремче, Ворохта тощо) і бажають активно провести час. Сплав може бути коротким (по основним порогам, 10 км, 1 год) та довгим (до Верховини, 20 км, 2 год). Рафтинг-табір працює з 15 квітня по 15 вересня практично щоденно. Для замовлення рафтингу варто передзвонити нам завчасно, щоб узгодити час та наявність вільних місць.

рафтинг в Карпатах

Рафтинг табір "Турклуб Тернопіль" - це спеціально обладнана для прийняття туристів галявина. В таборі облаштовано стаціонарний туалет, умивальник, господарський блок для приготування їжі, склад для зберігання спорядження, столи під тентом для приймання їжі, намет для переодягання. Поруч з табором є приватний готель, для тих, хто полюбляє зручності та сауна з басейном. Неподалік є волейбольне поле та магазин. Також у нас можна замовити: прогулянку в гори на Кринту, підйом на Піп Іван, кінну прогулянку, гриби, ягоди, гуцульські страви тощо. Про чудовий відпочинок у Карпатах вам нагадуватимуть наші сувеніри (магніти, листівки, бандани, футболки).